Hakkımızda

SSI Teknoloji Hakkında

NOCA 2012 yılında ülkemizde yerli ve yüksek teknolojide görüntü sistemleri üretmek ve geliştirmek için kurulmuştur. 2 Fabrika 3 Global Ofis (Hollanda, Taiwan, Çin) ile 12 farklı ülkeye hizmet vermektedir. Display Savunma ve Biyometrik sistemler alanlarında üretim ve geliştirme faaliyetlerine devam etmektedir. SSI Teknoloji bi NOCA iştirakidir. Ülkemizdeki görüntü teknolojileri bakım onarım alanındaki eksiklikler görülmüş ve bunun üzerine yüksek teknolojide profesyonel bir bakım onarım firması olarak SSI Teknoloji 2013 yılında kurulmuştur. 

5000m² kapalı alanda 200m² Class 10/100/1000 sınıflarında temiz oda sistemine sahip alanında uzman 14 teknik personelimiz ile yıllık 60.000 adet 3.5″ – 110″ aralığında TV-Profesyonel Monitör, Endüstriyel Monitör tüm televizyonlarınızın bakım onarım tamir ve servis işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca makina parkumuzda;

– ACF-TAB Bonding
– TFT-LCD Lazer
– De-Laminasyon Polarizer
– Laminasyon Polarizer
– Optical Bonding
– Anakart Servis İstasyonu
– Güç Kartları Servis İstasyonu
– UV Curing İstasyonu
– Led Backlight Servis İstasyonu

bulunmaktadır.

SSI Teknoloji olarak LCD Tv Tamiri, Led Tamiri, Tv Panel Tamiri, Led Bar Değişimi, Open Cell Değişimi, Panel Cell Değişimi, Lazer Tamiri, PCD Değişimi ve Tamiri, COF – GOG Değişimi gibi işlemlerinizi profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

SSI teknoloji olarak televizyonlarınızı yüksek teknolojide bakım servis ve tamir işlemini gerçekleştirmek için bünyemizde bulunan mobil ekibimiz sayesinde İstanbul Avrupa yakasında bulunan semtlere Tv tamir, Tv Bakım, Tv Servis hizmeti vermekteyiz.

Bizlere sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak, sitemizde bulunan sabit ve mobil hatlarımızı arayarak ya da WhatsApp mesaj göndererek ulaşabilirsiniz. Televizyon keyfinizi kimsenin bozmasını istemiyorsanız hemen bize ulaşın. 

DETAYLI BİLGİ İÇİN ;
Web: www.ssi.com.tr
e-mail: satis@ ssi.com.tr
Tel: +90 212 438 20 26

Kimsenin televizyon keyfinizi bozmasına izin vermeyin!
Hemen bize ulaşın…